1800 лв и лични документи изчезнали от чанта в медицински кабинет в град Исперих, съобщиха от ОД на МВР.

Сигналът за кражбата е подаден около 17 часа на 21 февруари от 85-годишната  лекарка, която обяснила, че чантата била поставена на закачалка в кабинета й.
За случая е уведомен дежурен прокурор.

Започната е проверка.





e-razgrad.bg
Коментирай